Sinds donderdag 19 juli wordt de 52 jarige Jaz Coleman vermist.
Van Jaz Coleman werd het laatst iets vernomen op Facebook, waar hij uithaalde naar The Mission en The Cult, twee bands met wie Killing Joke het komend najaar op tour zou gaan. Hij zei ook meteen dat al die optredens geannuleerd waren, omdat hij niet in kleinere zalen wilde spelen. Dit tot grote consternatie van de ander Killing Joke-leden, die van niks wisten en ondertussen zich verontschuldigd hebben voor de uitspraken en die ook lieten weten dat de optredens wel zullen doorgaan. Alleen, toen bleek dat Jaz Coleman AWOL was.
Nu, bijna twee weken later, heeft de politie ondanks alle inspanningen tot op heden de verblijfplaats van Jaz Coleman niet kunnen achterhalen. Hoewel er nog steeds geen informatie is dat de Killing Joke zanger slachtoffer zouden zijn van een misdrijf, neemt de ongerustheid wel toe. ‘We are all concerned about our missing singer’s welfare.’
Jaz is ter herkennen aan zijn typerende zwart opgemaakte ogen en zijn bolle buik in een te strak groen ketelpak.
0
Don’t mess with Ian Ashbury en Wayne Hussey!
Jaz zit natuurlijk gewoon een biertje te doen met Richey Edwards in Bangkok.
Oei, betekent dit dat wij de vorige Summer darkness getuige waren van het allerlaatste NL-optreden van Killing Joke??? (sorry, ik ben geen KJ-follower)
haha, een ketelpak, wat is dat nou weer
Zoiets (maar dan groen)![Ketelpak](http://farm8.staticflickr.com/7048/6834243800_24a129e32e.jpg)
Hier Jaz bij een ‘Hart voor Muziek’-optreden.
![Hart voor Muziek](http://media.filmschoolrejects.com/images/doom_heart.jpg)
Snoei zit met zijn oor gekluisterd aan de politiezender en hoorde het volgende bericht: Killing Joke Singer Found ‘Living a Nomadic Existence’ in Sahara Desert‘. Jaz wist van de prins geen kwaad en was lekker in het zand aan het spelen.
De sneer op facebook aan The Cult en The Mission was ook niet van Jaz maar waarschijnlijk van Bizarro Jaz